Maršruti
Pasākumi
Noma
Veikals
Kontakti
Klubs
   
Reģistrēties Login
Kāpēc reģistrēties?
 
 

MARŠRUTI

 

 

Izklaides braucieni

Jūsu kompānijā ir daudz bērnu? Jeb, varbūt, plānojat iesaistīt izklaides laivu braucienā savus draugus vai vecākus cilvēkus bez pieredzes laivošanā? Esat vienkārši jautra kompānija, kurai plosts par šauru un ātrums par mazu? Tad jau šis piedāvājums ir domāts tieši Jums!

 

Braucieniem Campo 12-vietīgajās kanoe laivās nepastāv dalībnieku vecuma ierobežojumi, nav nepieciešamas priekšzināšanas, specifiskas iemaņas vai treniņš. Campo Jūs nodrošinās ar laivu, airi un glābšanas vesti. Pašiem jāņem līdzi sportisks apģērbs un labs garastāvoklis. Laivu stūrē mūsu instruktors, bet Jūs, laiku pa laikam iemērcot ūdenī airi, aktīvi atpūšaties.

 

Mūsu standarta maršruti ir Gauja no Cēsīm līdz Līgatnei vai no Līgatnes līdz Siguldai. Laiks ceļā apmēram 3-4 stundas, taču iespējami arī pilnas vai pat vairāku dienu braucieni un maršruta pieskaņošana Jūsu vēlmēm.

Pavisam ir 2 lielās laivas, tātad, var sanākt regate vienlaicīgi 24 cilvēkiem - laivas ir ideālas sacīkstei - Daugavā, pilsētas kanālā vai jebkurā jūsu nosauktā ūdenstilpnē, kurā laivai pietiek vietas. Zvaniet un interesējieties!

 

Minēsim dažas iespējamās maršrutu variācijas:

Maršruts
km
laiks
cena
Līgatne - Turaida
22
4h
zvanīt
Cēsis (Raiskuma t.) - Līgatne
19
3h
zvanīt
Jāņarāmis - Līgatne
30
5h
zvanīt

 

Laivas cena nomā pēc Jūsu pieprasījuma izstrādātos maršrutos un vietās ir 100 Ls dienā plus stūrmanis (ja maršruts ir upes maršruts) plus transports turp un atpakaļ.

 

 

Vai jūs zināt no kurienes nāk milzu kanoe? Ja Jūs interesē šī Amerikas kulturas nozīmīgā sadaļa, iesakam apmeklēt:

Civilizācijas muzejs Kanādā

Fur trade and canoe

Exploration . Fur trade history

 


Campo > Maršruti > Izklaides braucieni lielajā kanoe

Lapu uztur: Inno.web