Maršruti
Pasākumi
Noma
Veikals
Kontakti
Klubs
   
Reģistrēties Login
Kāpēc reģistrēties?
 
 

MARŠRUTI

 

 

Laivu transportēšana

 

Labākais veids kā transportēt jūsu (vai nomātu) kanoe vai kajaku ir jumta bagāžnieks. Ja jūsu auto nav komplektēts ar jumta bagāžnieku jau no ražotāja, tad līdzvērtīgu, vai pat labāku, risinājumu piedāvā pazīstami šāda veida aprīkojuma ražotāji, piemēram Thule. Pēdējie piedāvā arī speciālus klipšus kanoe stiprināšanai pie saviem rāmjiem, taču tie nav obligāti nepieciešami. Divas, apmēram 3.2-3.5 metrus garas, spriegojamās strapes un (vēlams) 4 neslīdoši gumijas paliktņi ir viss, kas jums vajadzīgs! Paliktņi (gabals velosipēda riepas vai kāda cita pabieza gumijas caurule) aizsargās kanoe bortus un novērsīs izslīdēšanu.

 

Ja bagāžnieka nav, tad var izlīdzēties ar citiem šādam nolūkam paredzētiem palīglīdzekļiem. Campo piedāvā speciālus putu blokus kanoe nostiprināšanai tieši uz auto jumta. Blokus uzmauc uz kanoe bortiem un, hops, uz jumta virsū. Nospriego ar vienu strapi un V-veidā atsien kanoe galus pie auto bamperiem.

Ja blokus pirms tam neizvārta dubļos un rīkojas rūpīgi, šada sistēma jumtu neskrāpē un laiva nost nekrīt. Šī ir sakarīga alternatīva nomas gadījumam.

 

Uzmanību! Šie bloki nav piemēroti Latvijā ražotajām erzackanoe ar formētajiem bortiem.

 

Nostiprināšanas instalācija ir nedaudz sarežģītāka, taču universāla jebkuram auto. Ja iepatiksies braukāt ar laivu, varēsiet domāt par bagāžnieka iegādi.

 

 

Laivu piegāde maršrutos

Nevēlies krāmēties ar laivu siešanu un vešanu? Uzzini cik maksā laivu transports!

 

 

 


Campo > Maršruti > Laivu transportēšana

Lapu uztur: Inno.web