Maršruti
Pasākumi
Noma
Veikals
Kontakti
Klubs
   
Reģistrēties Login
Kāpēc reģistrēties?
 
 

MARŠRUTI

 

 

Šķirstiņi - Salacgrīva

Sezona: pavasaris, vasara, rudens

 

Sarežģītība: Šis ir bezkategorijas jeb t.s. atpūtas dienu pārgājiena maršruts, tomēr pavasara ūdenī nav piemērots iesācējiem. Varat mēģināt piepūšamajā laivā. Ar kanoe vispirms vajadzētu pamēģināt citur.

 

Divu dienu maršruts gandrīz visā Svētupes garumā un ietver retāk braukto posmu pirms Pāles. Posms ir gana interesants, taču koku sagāzumu tajā ir daudz vairāk kā standarta maršrutos lejpus Pāles. Ja grūtības nebaida, šis būs īstais maršruts, pārējie 2 dienām būs pa īsu (braucot ar kanoe).

Ūdens pietiekamā daudzumā šajā upītē ir tikai pavasaros, rudeņos un pēc ilgām vasaras lietavām. To vajadzētu izvērtēt pirms došanās maršrutā.

Maršruts ir skaists. Ja jums patīk Brasla, patiks arī Svētupe. Tajā daudz smilšakmens atsegumu (t.s. Kuiķules atsegumi jeb Drūmās klintis), ir alas. Lielākās no tām - Lībiešu upuralas.

Foto: Svētupe pret Lībiešu upuralām rudenī.

 

 

Svētupe (upes tehniskais apraksts)

Maršruta tehniskie dati

Sākums: Šķirstiņu tilts

Beigas: Salacgrīva pie Bocmaņa

Maršruta garums: 47km

Upes kritums posmā: 46m

Brauciena ilgums: 9-10h (2 dienas)

Šķēršļi: koku sagāzumi, seklumi mazūdens periodos.

 

Campo laivu noma piedāvā:

Šo maršrutu veikt ar:

 Cena, € 
Kanoe 3-viet. EXPLORER48.00
Smailīte 2-viet. VISTA49.00
(cenas no 6 laivām)

 

Maršruta cenā iekļauts: Maršruta shēma (karte). Laivu, airu un glābšanas vestu noma, to nogāde maršruta sākumpunktā un pieņemšana beigās;

 

Citi maršrutā pieejamie servisi:

Trūkstošo inventāru - piemēram glābsanas vestes maziem bērniem, sauso mantu maisus, prīmusus, ugunskura katliņus un daudzas citas lietas iespējams iznomāt atsevišķi. Skat. nomas inventāra sarakstu.

 


Campo > Maršruti

Lapu uztur: Inno.web