Maršruti
Pasākumi
Noma
Veikals
Kontakti
Klubs
   
Reģistrēties Login
Kāpēc reģistrēties?
 
 

MARŠRUTI

 

 

Pāle - Kraukļi

Sezona: pavasaris, vasara, rudens

 

Sarežģītība: Šis ir bezkategorijas jeb t.s. atpūtas dienu pārgājiena maršruts, tomēr pavasara ūdenī nav piemērots iesācējiem. Varat mēģināt piepūšamajā laivā. Ar kanoe vispirms vajadzētu pamēģināt citur.

 

Garāks vienas dienas maršruts starpsezonas laika pārgājienam. Tā nu ir, ka ūdens pietiekamā daudzumā šajā upītē ir tikai pavasaros, rudeņos un pēc ilgām vasaras lietavām. Tad nu jāķer moments!

Maršruts ir skaists. Ja jums patīk Brasla, patiks arī Svētupe. Tajā daudz smilšakmens atsegumu (t.s. Kuiķules atsegumi jeb Drūmās klintis), ir alas. Lielākās no tām - Lībiešu upuralas.

Maršruta sākums ir pie tiltiņa pie Pāles baznīcas un beigas pie Kraukļu kempinga - optimāls izkārtojums transporta loģistikai un auto novietošanai.

 

Svētupe (upes tehniskais apraksts)

Foto: Tilts pie Pāles baznīcas

 

Maršruta tehniskie dati

Sākums: Pāle, tilts pie baznīcas

Beigas: Kraukļu kempings

Maršruta garums: 21km

Upes kritums posmā: 25m

Brauciena ilgums: 6-7h (1 diena)

Šķēršļi: koku sagāzumi, seklumi mazūdens periodos.

 

Campo laivu noma piedāvā:

Šo maršrutu veikt ar:

 Cena, € 
Kanoe 3-viet. EXPLORER36.00
Smailīte 2-viet. VISTA35.00
(cenas no 6 laivām)

 

Maršruta cenā iekļauts: Maršruta shēma (karte). Laivu, airu un glābšanas vestu noma, to nogāde maršruta sākumpunktā un pieņemšana beigās;

 

Citi maršrutā pieejamie servisi:

Trūkstošo inventāru - piemēram glābsanas vestes maziem bērniem, sauso mantu maisus, prīmusus, ugunskura katliņus un daudzas citas lietas iespējams iznomāt atsevišķi. Skat. nomas inventāra sarakstu.

 

 


Campo > Maršruti

Lapu uztur: Inno.web