Maršruti
Pasākumi
Noma
Veikals
Kontakti
Klubs
   
Reģistrēties Login
Kāpēc reģistrēties?
 
 

MARŠRUTI

 

 

Vecate - Salacgrīva

Sezona: pavasaris, vasara, rudens

 

Sarežģītība: Šis ir bezkategorijas jeb t.s. atpūtas dienu pārgājiena maršruts. Maršrutā nav tehniski sarežģītu posmu un tas ir veicams ar visiem pieejamiem peldlīdzekļu veidiem - kanoe, smailēm, katamarāniem un piepūšamajām laivām.

 

Garš 3 dienu maršruts visā Salacas garumā sākot no Burtnieku ezera. Posms aprakstīts divos īsākos divu dienu maršrutos - Vecate - Limšēni un Limšēni - Vecsalaca.

Pēc kilometrāžas vērtējuma, šis maršruts ir gana sportisks un grūts, tāpēc varam to ieteikt tikai tiem, kuriem ir iepriekšēja kanoe airēšanas pieredze. Pārējiem 3 dienu braucienu vajadzētu sākt 11km tālāk no iztekas - Mazsalacā, vai arī braukt 4 dienas, tad viss būs ok.

Triju dienu maršruta priekšrocība ir iespēja izplānot nometnes vietas atšķirīgi no 2 dienu braucējiem, tādejādi izkļūstot no lielās atpūtnieku pamatplūsmas.

Foto: Salaca pie Dauģēnu klintīm

 

Ja vēlaties ceļot pa Salacu un zināt kā sauc visus iežus, alas un akmeņus, tad noteikti jāiegādājas I.Lukša un V.Avotiņa grāmatu "No Burtniekiem līdz jūrai" šī izdevuma biezajā variantā. Ja tas nav pašmērķis, jums pietiks ar upes tehniskajā aprakstā minētajiem orientieriem - izdrukājiet, ņemat līdzi, sekojiet tam un zināsiet kur esat un ko skatāt.

Foto: Sarkanās klintis

 

Maršruta beigas ir Salacgrīvā pie tilta, bet par precīzu vietu pastāv varianti, kurus varat saskaņot ar līguma kontaktpersonu.

 

Transports un nokļūšana maršruta galos:

Informācija par autobusu grafikiem šajā lapā.

 

Salaca (upes tehniskais apraksts)

Foto: Neļķu klintis

Foto: Mērnieku d. 2004.g. pavasarī

 

Maršruta tehniskie dati

Sākums: Vecate, tilts

Beigas: Salacgrīva, tilts

Maršruta garums: 92km

Attālums pa ceļu: 72km

Upes kritums posmā: 38.5m

Brauciena ilgums: 19h (3 dienas)

Šķēršļi: bijušo Vīķu dzirnavu aizsprosts, Staiceles papīrfabrikas aizsprosts (jāapnes!), bij. Mērnieku dzirnavu dambis;

 

Campo laivu noma piedāvā:

 

Šo maršrutu veikt ar:

 Cena, € 
Kanoe 3-viet. EXPLORER73.00
Kanoe 4-viet. CHEROKEE88.00
Kanoe 2+1 viet. RANGER-1674.00
Smailīte 2-viet. VISTA75.00
(cenas no 6 laivām)

 

Maršruta cenā iekļauts: Maršruta Laivu, airu un glābšanas vestu noma, to nogāde maršruta sākumpunktā un pieņemšana beigās;

 

Pasūtījumus iespējams veikt arī mazākam laivu skaitam kā norādīts pie cenas. Transporta piemaksa Jūsu pirkuma grozam tiks aprēķināta automātiski.

 

Citi maršrutā pieejamie servisi:

Trūkstošo inventāru - piemēram glābšanas vestes maziem bērniem, sauso mantu maisus, prīmusus, ugunskura katliņus un daudzas citas lietas iespējams iznomāt atsevišķi. Skat. nomas inventāra sarakstu.

 


Campo > Maršruti

Lapu uztur: Inno.web