Maršruti
Pasākumi
Noma
Veikals
Kontakti
Klubs
   
Reģistrēties Login
Kāpēc reģistrēties?
 
 

MARŠRUTI

 

 

Kurzeme

IrbeEngureStendeRindaAbava, Venta, Vadakste, Imula, Amula, Riežupe, Durbe, Tebra, Bārta u.c.

Vidzeme

Salaca, Svētupe, Gauja, Amata, Brasla, Aģe, Pededze, Aiviekste, Ogre, Lielā un Mazā Jugla.

Zemgale

Mēmele, Apašča, Susēja, Viesīte, Lielupe, Mūsa.

Latgale

Daugava, Ilūkste, Laucesa, Dubna, Tartaks, Latgales ezeru maršruti Rušona - Sivera - Dridza ezeru sistēmā.

 

 

Maršruti ir nomas lapas sadaļa, kurā varat lasīt upju un maršrutu aprakstus, kā arī atrast laivu nomas piedāvājuma cenas. Informācija ir organizēta pa reģioniem, upēm, upju posmiem - veriet saites hierarhiskā secībā un atrodiet savu atpūtas variantu.

 

Maršruta cenā (par konkrētā tipa laivu) ir iekļauts:  laivas, airu un (pieaugušo) glābšanas vestu noma, kā arī laivu transports uz maršruta sākumu un inventāra pieņemšana maršruta beigās. Ar to šis piedāvājums ir atšķirīgs no "Nomas inventārs" piedāvājuma, kurā iekļauta tikai laivu noma no konkrētas laivu bāzes pašiem tās savācot un pašiem tās tīras nododot.

 

Maršruta piedāvājumā par to nav jāuztraucas, turklāt, pa ceļam ar laivu piegādi grupai, mēs nodrošinam transportu grupas šoferīšiem atpakaļ pie saviem auto pirms vai pēc brauciena vadoties no konktrētā maršruta loģistikas shēmas, kuru jūs izrunāsiet ar maršruta kontaktpersonu. Jāņem vērā, ka uzrādītās cenas ir spēkā pie noteikta minimālā pasūtījuma apjoma (parasti 6 laivas). Ja pasūtījuma apjoms atšķiras un tas ir iespējams, faktisko cenu varat uzzināt pasūtījuma grozā ieliekot vajadzīgo laivu daudzumu.

Patīkamu atpūtu!

 

Kāpēc izvēlēties Campo?

Kāpēc vajadzīgi ceļveži un pavadoņi? Varbūt pietiek sapūst gaisu košajā glābšanas plostā, pievienot kasti alus, Gauju apakšā un lieta darīta?

 

Kur mūs atrast?

Laivošanas maršruti tiek apkalpoti no lokālām laivu bāzēm. Konkrētu informāciju par vietām un kontaktpersonām atradīsiet savā nomas līgumā.

 

Kā pašam transportēt laivu?

 

Nomas kanoe piegāde maršrutos

Cik maksā laivu transports?

Gaidāmais laiks
Pirms dodieties braucienā pa upi, atcerieties noskaidrot, vai nelīs lietus, un vai šajā upē pašlaik ir laivošanai piemērots ūdens līmenis. 

 

Ūdens šķēršļu un maršrutu iedalījums sarežģītības kategorijās.

 

Jāņa R. Latvijas mazo upju maniak-klasifikators! Unikāls Latvijas mazo upju aprakstu resurss.

 


Campo > Maršruti

Lapu uztur: Inno.web