Routes
Forum
Rentals
Store
Contacts
Club
   
Register Login
Why register??
 
 

MARŠRUTI

 

 

 
Lauvas - Salacgrīva

Parādīt maršruta sarežģītību

Sezona: pavasaris, vasara, rudens

 

Sarežģītība: Šis ir bezkategorijas jeb t.s. atpūtas dienu pārgājiena maršruts, tomēr pavasara ūdenī nav piemērots iesācējiem. Varat mēģināt piepūšamajā laivā. Ar kanoe vispirms vajadzētu pamēģināt citur.

 

Vienas dienas maršruts starpsezonas laika pārgājienam. Tā nu ir, ka ūdens pietiekamā daudzumā šajā upītē ir tikai pavasaros, rudeņos un pēc ilgām vasaras lietavām. Tad nu jāķer moments!

Maršruts ir skaists. Ja jums patīk Brasla, patiks arī Svētupe. Tajā daudz smilšakmens atsegumu (t.s. Kuiķules atsegumi jeb Drūmās klintis), ir alas. Lielākās no tām - Lībiešu upuralas.

Maršruta nobeigumam ir 3 varianti: Svētciems, ieteka jūrā (ja atliek laika) un jau savlaicīgi aizbraucot pa Jaunupi uz Salacu - Salacgrīvā (šis maršruts). Pēdējais ir vienkāršākais no trim, turklāt var sagadīties arī nejauši - ja pabrauksiet garām vietai, kur upe dalās - to ieraudzīt nav tik vienkārši! Svētupes atzars ir taisnā leņķī un krūmos, turklāt Jaunupe šai vietā ir vismaz 3x platāka par Svētupes "aizteku" un to var noturēt par vienkāršu pietekas grāvīti.

 

Transports un nokļūšana maršruta galos:

Informācija par autobusu grafikiem šajā lapā.

 

Svētupe (upes tehniskais apraksts)

Maršruta tehniskie dati

Sākums: Lauvas, tilts

Beigas: Gājēju tilts Svētciemā

Maršruta garums: 20km

Attālums pa ceļu: 17km

Upes kritums posmā: 28.5m

Brauciena ilgums: 6h (1 diena)

Šķēršļi: koku sagāzumi, tači pirms Salacgrīvas;

 

Campo laivu noma piedāvā:

 

Laivas | cenas | izvēle

 

Maršruta cenā iekļauts: Maršruta shēma (karte). Laivu, airu un glābšanas vestu noma, to nogāde maršruta sākumpunktā un pieņemšana beigās;

 

Citi maršrutā pieejamie servisi:

Trūkstošo inventāru - piemēram glābsanas vestes maziem bērniem, teltis, guļammaisus, sauso mantu maisus, prīmusus, ugunskura katliņus un daudzas citas lietas iespējams iznomāt atsevišķi. Skat. nomas inventāra sarakstu.

 

Citi Svētupes maršruti

 


Campo > Maršruti > Svētupe: Lauvas - Svētciems

Site supported by: Select Solutions